Prekių grąžinimo politika

Įsigijus informacinį produktą elektroniniame formate, jo grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus negalima.

Asmens duomenų apsaugos ir privatumo politika

Kliento duomenų saugumą www.marketinfo.lt elektroninėje parduotuvėje užtikrina saugaus ryšio SSL sertifikatas. Naudojant SSL sertifikatą, informacija, siunčiama tarp lankytojo naršyklės ir www.marketinfo.lt serverio, yra šifruojama.

Internetinė parduotuvė www.marketinfo.lt nekaupia pirkėjų prisijungimo prie mokėjimo sistemų duomenų. Internetinės parduotuvės pirkėjai prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenis įveda pačių bankų puslapiuose, ir www.marketinfo.lt ši informacija neprieinama.

Internetinė parduotuvė www.marketinfo.lt nerenka nereikalingų pirkėjų duomenų. Pirkdami mūsų produktus, pirkėjai nurodo savo vardą ir pavardę, elektroninio pašto adresą, kuriuo išsiunčiamas produktas, bei telefono numerį, į kurį ateina pranešimas apie įvykdytą užsakymą.

Internetinėje parduotuvėje www.marketinfo.lt įdiegti slapukai.

Asmens duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme numatytus reikalavimus bei kitus Lietuvos Respublikoje asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus.
Taikomos organizacinės ir techninės priemonės, skirtos apsaugoti pirkėjų duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, sunaikinimo, pakeitimo, taip pat nuo neteisėto tvarkymo veiksmų. Prieigą prie duomenų turi tik www.marketinfo.lt kolektyvas bei įgalioti asmenys atliekantys internetinės parduotuvės techninę, komercinę priežiūrą.

Pirkėjų asmens duomenų valdytojas yra www.marketinfo.lt , toliau – pardavėjas. Naudojantis elektronine parduotuve www.marketinfo.lt, nurodydami savo asmens duomenis, pirkėjai sutinka, kad pardavėjas juos tvarkys, kad galėtų vykdyti elektroninę prekybą, pirkėjams pranešti telefonu (SMS žinutėmis) bei elektroniniais laiškais apie jų asmeninius užsakymus bei jų vykdymą.
Informacija apie pirkėjo pirkinius pardavėjo yra saugoma Lietuvos Respublikos teisės aktuose, reglamentuojančiuose mokesčių ir buhalterinės apskaitos tvarką, nustatytą laiką. Rinkodaros informacija (pirkėjo telefono numeris, elektroninio laiško adresas) yra saugomas vienerius metus nuo paskutinio pirkimo.

Pardavėjas pirkėjų duomenis atskleidžia jų mokėjimų paslaugas įvykdančioms įmonėms, bei
įstatymo numatytais atvejais valstybės įstaigoms ar pareigūnams.

Pirkėjai gali sužinoti, kokius jų duomenis saugo www.marketinfo.lt bei reikalauti juos ištaisyti, pakeisti, ištrinti, išskyrus pirkimo duomenis, kurie saugomi remiantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, reglamentuojančiais mokesčių ir buhalterinės apskaitos tvarką. Reikalingas rašytinis pirkėjo
prašymas šiems veiksmams atlikti.

Turint klausimų dėl asmens duomenų apsaugos ir privatumo, pirkėjus prašome prašome kreiptis
elektroniniu paštu info@marketinfo.lt